Klasa III

[Klasa III] Quizlet – Słówka do utrwalania

Quizlet to platforma umożliwiająca naukę i utrwalenie słownictwa w bardzo atrakcyjnej oraz nowoczesnej formie – na komputerze i smartfonie. Platforma w wersji podstawowej jest zupełnie darmowa. (Dostępna jest też wersja płatna, ale nie ma potrzeby jej zakupu). Wystarczy komputer, tablet lub telefon oraz dostęp do Internetu. Co najważniejsze, daje ona możliwość powtórki słownictwa, które przerabiamy aktualnie na lekcjach, w każdym z rozdziałów podręcznika.

Najwygodniejszą formą pracy na platformie jest wykorzystanie do tego smartfonu. Wystarczy pobrać aplikację Quizlet z Google Play. Można też pracować z nią na komputerze.

Aby uzyskać pełny dostęp do platformy należy się zarejestrować, wyszukać w lupce nazwę naszej szkoły – Mucharz oraz dodać się do odpowiedniej klasy.

Więcej informacji o platformie można znaleźć tutaj.


Poniżej można znaleźć słówka, które przede wszystkim poznajemy/utrwalamy na lekcjach w poszczególnych rozdziałach podręcznika. Można je utrwalać na różne sposoby do czego zachęcam.

Aby dodać się do klasy III wystarczy kliknąć tutaj – będąc zalogowanym – a następnie wysłać prośbę o dołączenie do klasy, klikając odpowiedni przycisk na stronie. Dołączenie do klasy powinno sprawić, że funkcje aplikacji będą pełne bez potrzeby zakupu wersji Plus, która nie jest wymagana do efektywnej nauki.

SŁÓWKA 

Rozdział 1 – Słówka podstawowe

Rozdział 2 – Słówka podstawowe

Rozdział 3 – Słówka podstawowe

Rozdział 4 – Słówka podstawowe

Rozdział 5 – Słówka podstawowe

Rozdział 6 – Słówka podstawowe

POZOSTAŁE

Liczby 1-100

It’s Christmas