Strona główna Klasa VI Klasa VI: Diagnoza umiejętności językowych „Sprawdzian szóstoklasisty”

Klasa VI: Diagnoza umiejętności językowych „Sprawdzian szóstoklasisty”

3 min read
3
421

Witajcie,

Poniżej znajduje się dla Was test diagnostyczny, jaki uczniowie pisali na koniec klasy VI, jak jeszcze istniały gimnazja. Dzięki niemu możecie sprawdzić swoje umiejętności językowe.

Test rozwiązuj sam i nie korzystaj z żadnej pomocy. Nie ma z niego ocen, chodzi tylko o wynik, więc nie ma powodów byś musiał kombinować. 🙂 Potraktuj to jak „Challenge” i sprawdź swoje umiejętności językowe. Wyniki musisz odesłać w terminie i zgodnie z informacją na Librusie.

I. Krótka instrukcja

1. Najpierw pobierz test na dysk komputera lub otwórz go w przeglądarce. Nie ma potrzeby go drukować, szkoda papieru.

2. Następnie pobierz kartę odpowiedzi. Ją możesz wydrukować, będzie Ci łatwiej nanosić odpowiedzi, ale jeżeli nie masz drukarki, to nie ma problemu. Odpowiedzi zapisuj na kartce i tak odsyłasz je potem drogą elektroniczną.

3. Jak będziesz gotowy, uruchom nagranie do testu i zacznij go rozwiązywać. Pamiętaj, że nagranie możesz zatrzymywać w dowolnym momencie i je powtarzać.

4. Gdy już będziesz miał wszystkie odpowiedzi zapisane na kartce. To musisz mi je przesłać w elektronicznym formularzu (do którego link masz poniżej), tak bym mógł się im przyjrzeć i zaanalizować.

Aby przesłać gotowe już odpowiedzi,kliknij w elektroniczny formularz tutaj.

5. Na wprowadzenie wyników w formularzu elektronicznym macie czas do godziny 15:00 klasa VIa. W przypadku klasy VIb Wyniki będzie można jeszcze wprowadzać jutro i pojutrze, zgodnie z informacją na Librusie.

6. Test powinien Wam zająć ok. 45-60 minut.

7. W razie problemów proszę pytać na grupie lub Librusie.

Pliki do pobrania + nagranie

1. Arkusz z testem

2. Karta odpowiedzi (zadanie 9.4 musiałem dopisać, nie pomińcie go)

3. Nagranie do testu:

 

4. Nie zapomnij jak skończysz przesłać mi tych odpowiedzi tutaj.

Powodzenia!